Посівний матеріал

Як обрати якісний посівний матеріал?
Компанія Agropoint Solutions надає професійну допомогу у виборі оптимальних гібридів та постачає високоякісне насіння сільськогосподарських культур відомих виробників: RAGT, Euralis, Syngenta, MAS Seeds та ін.

Детальніше

Засоби захисту рослин

Agropoint Solutions є офіційним дистриб’ютором/дилером ЗЗР провідних виробників, серед яких Bayer, Syngenta, Nufarm, UPL, Самміт-Агро, Терра Віта тощо. Замовляйте виключно якісні та оригінальні засоби захисту рослин у наших регіональних представників та в офісі компанії.

Детальніше

Спеціальні добрива

Один з напрямів нашої діяльності – постачання високоякісних спеціальних добрив для позакореневого живлення культур. Ми співпрацюємо з компаніями Terra Tarsa та Ecofol, які мають значний досвід у виробництві та застосуванні цих добрив.

Детальніше

Зрошувальні системи

У нас можна замовити професійну зрошувальну техніку LINDSAY для сільського господарства. Ми пропонуємо зрошувальні системи різних типів та підберемо оптимальний і економічно доцільний варіант відповідно до умов саме вашого поля.

Детальніше

Обприскування дронами

Внесення ЗЗР за допомогою дронів більш точне порівняно з традиційним внесенням. Ви можете використовувати дрони для точкової обробки проблемних ділянок поля і проводити обприскування полів зі складним рельєфом. Ми допоможемо вам розібратися в цій сфері та запропонуємо оптимальне рішення.

Детальніше

Агрономічний супровід

Наші спеціалісти дають ефективні поради щодо підбору гібридів, технології захисту рослин, використання позакореневих добрив для живлення рослин, враховуючи кліматичні і ґрунтові особливості розміщення господарств, а також рівень технологічних можливостей використання ефективних агротехнологій.

Детальніше