RAGT Semences

«RAGT Семенс» проводить селекцію, виробляє й продає насiння в багатьох країнах свiту. Компанія займається вирощуванням всіх основних видів польових культур і рослин для задоволення потреб європейської тваринницької галузі.

EURALIS SEMENCES

Кооперативна група «Євраліс» створена французькими фермерами, виробниками пшениці, 1936 року. Головна мета діяльності Євраліс Семенс – задоволення потреб кліентів у якісному насінні французької селекції.

MAS SEEDS

MAS SEEDS – провідний європейський виробник високоякісного насіння основних сільськогосподарських культур та визнаний експерт в галузі інноваційних методів захисту насіння від шкідників та хвороб.

Syngenta

«СИНГЕНТА» — одна з провідних світових компаній у виробництві ЗЗР та насіння польових та овочевих культур, працює задля досягнення однієї мети: розкриття потенціалу рослини.

BAYER

Аграрний підрозділ компанії «Байєр» є одним із лідерів у сфері засобів захисту рослин на ринку України, а також пропонує гібриди бренду DEKALB® світового класу з ексклюзивною генетикою.

САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН

Компанія «СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН» наразі належить до п’ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (вона представлена у 67 країнах світу та має понад 72 000 співробітників). Агрохімічний напрямок бізнесу корпорації активно розвивається починаючи з 1962 р.