Опис компанії

Аграрний підрозділ компанії «Байєр» є одним із лідерів у сфері засобів захисту рослин на ринку України, а також пропонує гібриди бренду DEKALB® світового класу з ексклюзивною генетикою. Компанія виробляє в Україні та імпортує до неї якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи, ріпаку та овочів. Насіння кукурудзи та ріпаку представлене в Україні брендом DEKALB®, насіння овочів — брендами «Семініс» та «Де Ройтер». Максимізувати потенціал гібридів допоможе широкий спектр рекомендацій. Зокрема, підбираючи густоту посіву відповідно до типу ґрунту, можливо досягти максимальної продуктивності на кожному квадратному метрі вашого поля. А цифрова сільськогосподарська платформа Climate Fieldview стане надійним помічником для ухвалення рішень на основі аналізу даних. Захистити культури від хвороб та шкідників допоможе широкий спектр засобів захисту рослин.

Станом на 2020 рік компанія «Байєр» в Україні пропонує 80 видів засобів захисту рослин. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення високих якісних характеристик та максимальної безпечності для людей, тварин, культурних рослин.

У вересні 2018 року компанія «Байєр» відкрила сучасний завод з доробки насіння кукурудзи в Житомирській області. Він є найбільшим підприємством такого типу в Україні та одним із найбільших у Європі. На заводі працюють близько 100 постійних і 250 сезонних працівників, що забезпечують виробництво, зберігання та вчасну дистриб’юцію 875 тисяч посівних одиниць насіння кукурудзи DEKALB® щорічно.

З початку 2016 року ТОВ «Байєр» запустило програму лояльності «Байєр АгроАльянс». Купуючи засоби захисту рослин під ТМ Bayer та накопичуючи бали, виробники можуть використати їх для отримання винагород, що сприятимуть розвитку господарства.

Для якісного та швидкого реагування на вимоги українських аграріїв налагоджено мережу з 10 офіційних дистриб’юторів засобів захисту рослин виробництва «Байєр». В кожній області України працює один або декілька постійних співробітників компанії «Байєр», компетентних фахівців, для оперативного та якісного надання послуг з агрономічної експертизи та кваліфікованих консультацій щодо ефективного ведення сільського господарства.

Сегмент співпраці

Посівний матеріал кукурудзи, засоби захисту рослин.

Статус співпраці

Офіційна субдистриб’юція.

Контакти

Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, 4Б
Тел. +38 (044) 220 33 00
cropscience.bayer.ua