Опис компанії

Компанія «Екофол» була заснована у Болгарії та зростала протягом останніх 30 років, що свідчить на користь конкурентноздатного асортименту продукції та високоефективної бізнес-стратегії.

Це був важкий час для сільського господарства Болгарії: поганий обробіток ґрунту, тривале тепло, помилкове живлення ґрунту, дефіцит мікроелементів, ураження градом, пошкодження пестицидами, посуха, мороз та надмірні дощі були радше нормою, ніж винятком.

«Екофол» успішно розробила рішення, які допомогли клієнтам подолати всі ці перешкоди, відновити урожай після стресових умов та досягти найкращих показників за несприятливих обставин.

Бізнес компанії розвивався в аналогічно складних умовах: висока інфляція, економічний спад, зміна власності на землю, знищення великих сільськогосподарських кооперативів, високі ціни на енергію та сировину та ризик стягнення дебіторської заборгованості — це середовище, у якому доводилося розвиватися компанії. Та її бізнес-модель постійно адаптувалася, що дало змогу здолати всі ці перешкоди.

Загалом, «Екофол» довела, що має цінну і результативну технологію, і здатна вести прибутковий і успішний бізнес у партнерстві з клієнтами за будь-яких економічних умов.

«Екофол» в цифрах:

  • 20% річного темпу приросту продажів за останні 10 років;
  • 850 тис. га підживлення продуктами «Екофол» щороку;
  • 750 дослідних ділянок за останні 5 років;
  • 250+ спеціальних продуктів;
  • 92% постачань здійснюється протягом 24 годин після замовлення.

Сегмент співпраці

Спеціальні добрива.

Статус співпраці

Офіційна дистриб’юція.

Контакти

Болгарія, 7700, Тарговиште, Промішлена Зона, 142
Тел. +359 (0) 601 623 71
ecofol.com/uk