Опис компанії

Кооперативна група «Євраліс» створена французькими фермерами, виробниками пшениці, 1936 року і нині налічує 7 000 акціонерів та 5 150 співробітників. Наш бізнес охоплює чотири види діяльності та два сектори – аграрний і агропромисловий.
www.euralis.fr

Для збільшення своєї присутності на європейських ринках «Євраліс Семенс» відкрила представництва по всій Європі. Кожне з них має професійну команду агрономів. Комерційна стратегія «Євраліс Семенс» базується на побудові тривалих партнерських відносин з дистриб’юторами.

Дослідницька діяльність, яку веде «Євраліс Семенс», є однією з найбільш інтенсивних у Європі — на власні наукові дослідження компанія щороку витрачає понад 13% обігових коштів. На території Європи компанія має 10 дослідних центрів та понад 250 тисяч дослідно-демонстраційних полів. Потужні дослідження також проводяться у Північній та Південній Америці (США, Аргентина, Чилі тощо).

ТОВ «Євраліс Семенс Україна» налічує 350 співробітників та повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння: це польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння на заводі «Євраліс» на Черкащині, операційний маркетинг та комерціалізація в межах України.

Головні досягнення та переваги EURALIS SEMENCES:

  • 5 202 співробітники компанії;
  • 1,3 мільярда євро річного товарообігу;
  • 350 000 клієнтів, що обирають насіння EURALIS;
  • 3 мільйони гектарів засіваються насінням компанії;
  • розгалужена науково-дослідна база по всій Європі;
  • потужності для виробництва високоякісного насіння;
  • індивідуальний підхід до клієнтів, інформаційна та агрономічна підтримка.

Компанія щороку проводить демонстраційні та технологічні випробування своєї продукції по всій території України, а відділ наукових розробок і досліджень тестує новостворені гібриди та досліджує їхню адаптивність до нашого клімату.

Компанія «Євраліс Семенс Україна» пропонує фермерам гібридне насіння кукурудзи від раннього до середньо-пізнього ФАО, насіння соняшника, що відповідає потребам фермерів в усіх сегментах ринку, а також насіння сої, сорго та озимого ріпаку.

Сегмент співпраці

Посівний матеріал кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку, сорго, сої.

Статус співпраці

Офіційна дистриб’юція.

Контакти

Україна, 03022, м. Київ, вул. Смольна, 9
Тел. +38 (044) 33 00 527
euralis.ua