Опис компанії

«Нуфарм» — міжнародний виробник та постачальник засобів захисту рослин. Основна діяльність компанії – розробка, реєстрація, виробництво та продаж гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, морфорегуляторів, протруйників.

Мета компанії – забезпечення прибутковості бізнесу наших клієнтів за рахунок задоволення їхніх потреб у якісних засобах захисту рослин.

Девіз «Нуфарм» — Grow a better tomorrow — означає прагнення компанії виробляти новітні препарати відповідно до специфічних умов різних країн.

У світі засобів захисту рослин «Нуфарм» – глобальний гравець. Ми – велика стабільна компанія, що має міцні цінності. І водночас, ми гнучкі та сповнені інноваційних ідей.

Ми розуміємо потреби наших клієнтів і знаємо, як їх задовольнити. Наша продукція складається з перевірених діючих речовин та створена для забезпечення практичних рішень прогресивних сільгоспвиробників. Ми наполегливо працюємо над тим, аби зробити сільське господарство раціональним та простим.

Різноманітні надбання та постійний органічний розвиток стали базою для швидкого розширення бізнесу. Наразі компанія «Нуфарм» посідає 8 місце серед найбільших компаній із засобів захисту рослин у світі, має чітку лідерську позицію в Австралії та веде постійну активну діяльність у Північній та Південній Америці, Європі, Новій Зеландії та Азії.

Сегмент співпраці

Засоби захисту рослин.

Статус співпраці

Офіційна дистриб’юція.

Контакти

Україна, 03038, м. Київ, вул. М. Грінченка, 4, бізнес-центр «Горізонт Парк»
Тел.+38 (044) 495 53 60
nufarm.com/ua