Опис компанії

Історія групи «СУМІТОМО» сягає початку XVII століття, коли Масатомо Сумітомо та Ріемон Сога об’єднались у спільній справі — видобутку та плавці міді. Пізніше компанія опанувала цілу низку інших сфер діяльності, в тому числі фінанси, страхування, чавунну та сталеплавильну промисловість та нерухомість. На сьогодні «СУМІТОМО» є однією з найбільших комплексних груп Японії.

Компанія «СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН» наразі належить до п’ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (вона представлена у 67 країнах світу та має понад 72 000 співробітників). Основні напрямки бізнесу корпорації: металургія, транспорт та будівництво, інфраструктура та комунікації, енергетика та хімія, споживчі товари тощо.

Агрохімічний напрямок бізнесу корпорації активно розвивається починаючи з 1962 р. Масатомо Сумітомо не просто поклав початок великій корпорації, він зробив більше — заснував ТРАДИЦІЮ. І закріпив її для нащадків у документі «Заповіді засновника» у вигляді принципів, що залишаються незмінними і донині. Цілісність компанії, стабільний та пропорційний розвиток, прозорість керівництва і заперечення гонитви за легкими грошима стали основними принципами роботи групи СУМІТОМО.

ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» дотримується японських традицій та пропонує українському виробнику сільгосппродукції лише якісні, перевірені досвідом і часом, безпечні для людини і довкілля засоби захисту рослин. Компанія вийшла на ринок України з шістьма японськими засобами захисту рослин, і спектр препаратів щороку розширюється.
Метою компанії є поєднання якісних пестицидів у комплексні технології захисту культур, ретельний контроль за їхнім застосуванням та допомога аграріям у цьому.

Сегмент співпраці

Засоби захисту рослин.

Статус співпраці

Офіційна дистриб’юція.

Контакти

Україна, 3150, Київ, вул. Антоновича (Горького), 172, 10 поверх
Тел. +38 (044) 494 37 04
summit-agro.com.ua