Опис компанії

«СИНГЕНТА» — одна з провідних світових компаній, яка об’єднує понад 28 000 фахівців у 90 країнах задля досягнення однієї мети: розкриття потенціалу рослини.

Від часу свого заснування «СИНГЕНТА» досягла значних успіхів і наразі є одним із лідерів світового агробізнесу, який оцінюється у понад 60 мільярдів доларів. До портфоліо «СИНГЕНТИ» належать понад 80 засобів захисту рослин, а також значна кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділі компанії працює понад 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук. Метою компанії «СИНГЕНТА» в Україні є пропонування комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. Компанію «СИНГЕНТА» вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України.

«СИНГЕНТА» — світовий лідер у виробництві ЗЗР та насіння, але це далеко не все, що компанія може запропонувати агровиробникові. Поряд із виробництвом насіння компанія інтегрує весь цикл роботи з ним: селекцію, підготовку та продаж. «СИНГЕНТА» пропонує готові системи захисту й антирезистентні програми для різних культур, розробляє і впроваджує у виробництво принципово нове сільськогосподарське обладнання. Реалізація багатьох успішних проектів компанії була б неможливою без попереднього проведення польових дослідів.

Статистика успіху компанії:

  • 20% європейського пива виготовляється з ячменю компанії «СИНГЕНТА»;
  • 70% шотландського віскі виготовляється з ячменю компанії «СИНГЕНТА»;
  • 80% пива GUINESS виготовляється з додаванням ячменю компанії «СИНГЕНТА»;
  • 40% продуктів у світі вирощується з використанням ЗЗР компанії «СИНГЕНТА»;
  • 2 000 000 дол. — щоденні витрати на розробку нової продукції та технологій
  • 4 400 000 тонн бавовни вирощується із застосуванням ЗЗР «СИНГЕНТИ»;
  • кожна третя пляшка олії у світі виготовлена з насіння гібридів «СИНГЕНТИ».

Сегмент співпраці

Посівний матеріал кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку, озимого ячменю, засоби захисту рослин.

Статус співпраці

Офіційна субдистриб’юція

Контакти

Україна, 03022, м. Київ, вул. Козацька, 120/4
Тел. +38 (044) 494 17 71
syngenta.ua