Опис компанії

Восени 2011 року внаслідок злиття групи компаній «Терра ЛТД» з турецькими партнерами Doktor Tarsa було створено міжнародну компанію «ТерраТарса Україна». «ТерраТарса Україна» почала виробляти спеціальні добрива на потужностях партнерів з Туреччини, реалізуючи їх в Україні та країнах СНД.

Сьогодні «ТерраТарса» пропонує понад 20 видів базових NPK добрив, які виробляються на найсучаснішому заводі в Європі. Проте вирізняють компанію на ринку власні комплекси спеціальних добрив, які створено в «ТерраТарса» на платформі наукового потенціалу компанії. Поступальний, логічний розвиток компанії зумовив опанування галузі Research and Development, R&D. Це практичне впровадження наукових розробок — досліджень про дефіцити живлення рослин та оптимальні способи їхнього усунення. Так з’явилася ідея побудувати виробниче підприємство в Каховці.

Науковий підхід до агробізнесу — ось що відрізняє «ТерраТарса» від інших суб’єктів ринку. Це стало можливим завдяки ґрунтовній підготовці і багаторічному практичному досвіду очільника компанії Андрія Гоголєва та його колег, які є вихідцями з наукового середовища. Наразі в компанії працює 16 дипломованих агрономів і 4 кандидати наук. Вона з оптимізмом дивиться в майбутнє, розробляє і впроваджує нові технології не лише в Україні, а й в інших країнах світу.

Компанія «ТерраТарса» постійно розвивається і вдосконалює сервіс для клієнтів.

Сегмент співпраці

Спеціальні добрива.

Статус співпраці

Офіційна дистриб’юція.

Контакти

Україна, 74800, м. Каховка, вул. Південна, 4
Тел. +38 (05536) 55 109
terratarsa.com/ru/