Опис компанії

Компанія «ТерраВіта» – один із лідерів вітчизняного аграрного ринку, добре знайома аграріям України, які ефективно займаються сільським господарством, зокрема рослинництвом. Стабільна і потужна компанія є національним дистриб’ютором насіння агрокультур, засобів захисту рослин і мінеральних добрив від провідних світових та європейських виробників, має представництва в країнах СНД. За час діяльності компанії, створеної у 2001 році, вдалося значно розширити мережу регіональних представників і охопити майже всі області України. Щороку обсяги продажів «ТерраВіти» зростають, компанія охоплює нові регіони, знаходить нових партнерів.

Наразі компанія «ТерраВіта» представлена широким портфоліо продуктів для захисту рослин, які задовольняють технологічні потреби вирощування майже всіх основних культур. Продукти компанії виробляються переважно на європейських виробничих потужностях і проходять відповідний контроль якості, що підтверджується відмінними результатами застосування засобів захисту на полях українських агровиробників.

Продукти компанії «ТерраВіта» — це поєднання європейського досвіду, якості та економічної складової. Вони дають можливість отримати гарантовану високу ефективність агротехнологічних процесів, що відповідають світовим стандартам, за оптимальною для споживача вартістю і без додаткових ризиків.

Сегмент співпраці

Засоби захисту рослин, спеціальні добрива.

Статус співпраці

Офіційна дистриб’юція.

Контакти

Україна, 08129, Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 7
Тел. +38 (044) 299 90 01
terravita.kiev.ua