Опис компанії

UPL («Аріста ЛайфСайенс») – глобальна компанія, що спеціалізується на маркетингу та дистриб’юції сучасних засобів захисту рослин. Маючи понад 200 діючих речовин, UPL («Аріста ЛайфСайенс») має добре інтегрований набір біологічних і хімічних препаратів для забезпечення комплексних рішень для сільгоспвиробників. Широкий асортимент компанії об’єднує біорішення, фунгіциди, гербіциди, інсектициди та протруйники насіння.

В «Аріста ЛайфСайенс» працює понад 4000 працівників більш ніж у 100 країнах, які обслуговують споживачів по всьому світу. Бізнес-модель «Аріста ЛайфСайенс» ґрунтується на принципах мінімізації розмірів виробничих об´єктів та індивідуального підходу до споживачів, що дозволяє компанії оптимізувати структуру витрат, підвищити гнучкість та оперативність реагування на динамічні зміни ринку.

ТОВ «Аріста ЛайфСайенс Україна» розпочала діяльність в Україні як юридична особа у 2011 році. До цього протягом 16 років діяло спочатку представництво компанії «Томен Корпорейшн», а згодом представництво компанії «Аріста ЛайфСайенс» в Україні. «Аріста» в Україні веде самостійну господарську діяльність, сприяє налагодженню та зміцненню контактів між компанією «Аріста ЛайфСайенс» та нашими українськими партнерами і є членом Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Досягнення UPL:

  • належить до п’ятірки найбільших агрохімічних компаній у світі;
  • 44 виробничі потужності;
  • 138+ країн світу, де представлена компанія;
  • 40+ успішних придбань за останні 25 років;
  • близько 10 000 працівників у світі;
  • близько 10 000 одержаних патентів;
  • 13 600 зареєстрованих препаратів.

Сегмент співпраці

Засоби захисту рослин.

Статус співпраці

Офіційна дистриб’юція.

Контакти

Україна, 03138, м. Київ, пров. Охтирський, буд. 7, корп. 4, офіс 4-301
Тел: +38 (044) 490-95-90.
upl-ltd.com/ua